Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior 2 Solo Open Class | 8 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Мельник Юлия, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Андриевский Даниил, 5 - Эстрина Мария |
Disco Dance Adult Small Group Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Мельник Юлия, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Андриевский Даниил, 5 - Эстрина Мария |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Юниоры 2 Соло девушки Open Class | 8 place | 9 dancers | 4 points | 1 - Just Berger, 2 - Гречко Изабелла, 3 - Dita Hejnikova, 4 - Кобиляк Алина, 5 - Сучкова Анастасия |
Disco Dance Взрослые Малая группа Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Just Berger, 2 - Гречко Изабелла, 3 - Dita Hejnikova, 4 - Кобиляк Алина, 5 - Сучкова Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Adults Small Group Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Рощенко Анастасия, 3 - Михалевич Наталья, 4 - Семижон Анастасия, 5 - Гомолко Алина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры Соло девушки Open Class | 11 place | 24 dancers | 3 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Мыкгыега Дарья, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Дереза Дарья, 5 - Грачева Анастасия |
Диско Взрослые Малая группа Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Андриевский Даниил, 2 - Мыкгыега Дарья, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Дереза Дарья, 5 - Грачева Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Юниоры Solo Open Class | 3 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Сузина Ирма |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior 2 Solo female Open Class | 8 place | 10 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Семижон Анастасия, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Данилюк Ирина |
Disco Dance Junior Duo Open Class | 7 place | 13 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Семижон Анастасия, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Данилюк Ирина |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Мыкгыева Дарья, 2 - Семижон Анастасия, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Данилюк Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Duo Open Class | 10 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Daniel Scarrillo, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Язвина Ульяна, 5 - Мыкгыева Дарья |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 4 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Daniel Scarrillo, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Язвина Ульяна, 5 - Мыкгыева Дарья |
Disco Dance Junior Formation Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Daniel Scarrillo, 2 - Кашкан Надежда, 3 - Терешко Ирина, 4 - Коваленко Виктория, 5 - Язвина Ульяна |
Disco Dance Junior 2 Solo female Open Class | 8 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Daniel Scarrillo, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Язвина Ульяна, 5 - Мыкгыева Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Open Class | 8 place | 10 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Disco Dance Junior Duo Open Class | 3 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo female Open Class | 14 place | 18 dancers | 1 points | 1 - Горячева Ксения, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Эстрина Мария, 4 - Язвина Ульяна, 5 - Мыкгыева Дарья |
Disco Dance Junior Duo Open Class | 7 place | 12 dancers | 2 points | 1 - Горячева Ксения, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Эстрина Мария, 4 - Язвина Ульяна, 5 - Мыкгыева Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры Соло девушки Open Class | 13 place | 20 dancers | 2 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Эстрина Мария, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Олейникова Ульяна, 5 - Олег Язвин |
Диско Юниоры Дуэт/пара Open Class | 6 place | 11 dancers | 2 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Эстрина Мария, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Олейникова Ульяна, 5 - Олег Язвин |
Диско Юниоры Малая группа Open Class | 3 place | 3 dancers | 2 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Эстрина Мария, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Олейникова Ульяна, 5 - Олег Язвин |
Диско Юниоры Формейшн Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Дереза Дарья, 2 - Сузина Ирма, 3 - Воробьева Елена, 4 - Масловатый Евгений, 5 - Барташевич Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo female Open Class | 15 place | 25 dancers | 2 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Aleksandra Markiewicz, 5 - Сучкова Анастасия |
Disco Dance Junior Duo Open Class | 7 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Aleksandra Markiewicz, 5 - Сучкова Анастасия |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 4 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Гаськов Сергей, 2 - Гордиенко Дмитрий, 3 - Силкова Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Олейникова Ульяна |
Disco Dance Junior Formation Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Aleksandra Markiewicz, 5 - Сучкова Анастасия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Диско Юниоры Соло девушки Open Class | 13 place | 18 dancers | 1 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Сак Павел, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Силкова Дарья |
Диско Юниоры Дуэт/пара Open Class | 7 place | 8 dancers | 1 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Сак Павел, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Силкова Дарья |
Диско Юниоры Малая группа Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Сак Павел, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Силкова Дарья, 6 - Ширвель Полина, 7 - Шевченко Наташа |
Диско Юниоры Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Данилюк Ирина, 2 - Сак Павел, 3 - Семижон Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Силкова Дарья, 6 - Ширвель Полина, 7 - Шевченко Наташа |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo female Open Class | 17 place | 26 dancers | 1 points | 1 - Акулич Дмитрий, 2 - Ирма Сузина, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Юля Ахатова, 5 - Дарья Силкова |
Disco Dance Junior Duo Open Class | 7 place | 9 dancers | 1 points | 1 - Акулич Дмитрий, 2 - Ирма Сузина, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Юля Ахатова, 5 - Дарья Силкова |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 4 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Акулич Дмитрий, 2 - Ирма Сузина, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Юля Ахатова, 5 - Дарья Силкова |
Disco Dance Junior Formation Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Акулич Дмитрий, 2 - Ирма Сузина, 3 - Ирина Данилюк, 4 - Юля Ахатова, 5 - Дарья Силкова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo female Open Class | 17 place | 27 dancers | 2 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Ульяна Олейникова, 5 - Силкова Дарья |
Disco Dance Junior Duo Open Class | 8 place | 12 dancers | 2 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Ульяна Олейникова, 5 - Силкова Дарья |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 2 place | 3 dancers | 2 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Ульяна Олейникова, 5 - Силкова Дарья |
Disco Dance Junior Formation Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Ульяна Олейникова, 5 - Силкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 1 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Тишкевич Игорь, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Ковальчук Артём, 4 - Хмельченко Виктория, 5 - Дереза Дарья |
Disco Dance Junior Duo Open Class | 1 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Тишкевич Игорь, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Ковальчук Артём, 4 - Хмельченко Виктория, 5 - Дереза Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 2 place | 16 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Силкова Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Ахатова Юлия, 6 - Олейникова Ульяна, 7 - Тишкевич Игорь |
Disco Dance Junior Duo Open Class | 8 place | 12 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Силкова Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Ахатова Юлия, 6 - Олейникова Ульяна, 7 - Тишкевич Игорь |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 2 place | 2 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Силкова Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Ахатова Юлия, 6 - Олейникова Ульяна, 7 - Тишкевич Игорь |
Disco Dance Junior Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Силкова Дарья, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Ахатова Юлия, 6 - Олейникова Ульяна, 7 - Тишкевич Игорь |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 1 place | 13 dancers | 4 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Ширвель Полина, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Масловатый Евгений, 5 - Дереза Дарья |
Disco Dance Junior Duo Open Class | 9 place | 13 dancers | 1 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Силкова Дарья, 4 - Ахатова Юлия, 5 - Олейникова Ульяна |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Силкова Дарья, 4 - Ахатова Юлия, 5 - Олейникова Ульяна |
Disco Dance Adult Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Эстрина Мария, 3 - Данилюк Ирина, 4 - Дереза Дарья, 5 - Силкова Дарья, 6 - Ахатова Юлия, 7 - Олейникова Ульяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 1 place | 7 dancers | 3 points | 1 - Павел Полях, 2 - Ирма Сузина, 3 - Прохорович Игорь, 4 - Воробьева Елена, 5 - Данилюк Ирина |
Disco Dance Junior Duo Первая лига | 1 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Павел Полях, 2 - Ирма Сузина, 3 - Прохорович Игорь, 4 - Воробьева Елена, 5 - Данилюк Ирина |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Павел Полях, 2 - Ирма Сузина, 3 - Прохорович Игорь, 4 - Воробьева Елена, 5 - Данилюк Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 16 place | 39 dancers | 4 points | 1 - Niklas Arleryd, 2 - Сергей Гаськов, 3 - Maude Monique, 4 - Дарья Силкова, 5 - Юлия Ахатова |
Disco Dance Junior Duo Первая лига | 2 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Niklas Arleryd, 2 - Сергей Гаськов, 3 - Maude Monique, 4 - Дарья Силкова, 5 - Юлия Ахатова |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 6 place | 6 dancers | 2 points | 1 - Daniel Scarillo, 2 - Raffaele Maffii, 3 - Selina Jappee, 4 - Rosa Blom, 5 - Adrianna Patlaszynska |
Disco Dance Adult Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - Niklas Arleryd, 2 - Сергей Гаськов, 3 - Daniel Scarillo, 4 - Raffaele Maffii, 5 - Selina Jappee, 6 - Rosa Blom, 7 - Adrianna Patlaszynska |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 7 place | 12 dancers | 2 points | 1 - Ширвель Полина, 2 - Полях Павел, 3 - Семижен Анастасия, 4 - Эстрина Мария, 5 - Азаркевич Юлия |
Disco Dance Junior Duo Первая лига | 1 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Тишкевич Игорь, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Кашкан Надежда, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Ахатова Юлия |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 5 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Ширвель Полина, 2 - Полях Павел, 3 - Семижен Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Барташевич Дарья, 6 - Эстрина Мария, 7 - Кашкан Надежда |
Disco Dance Adult Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Ширвель Полина, 2 - Полях Павел, 3 - Семижен Анастасия, 4 - Тишкевич Игорь, 5 - Барташевич Дарья, 6 - Эстрина Мария, 7 - Кашкан Надежда |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 8 place | 25 dancers | 2 points | 1 - Рысенкова Дарья, 2 - Смоляков Дмитрий, 3 - Тишкевич Игорь, 4 - Сузина Ирма, 5 - Воробьёва Елена |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Олейникова Ульяна, 2 - Силкова Дарья, 3 - Ахатова Юлия, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Терешко Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 8 place | 23 dancers | 3 points | 1 - Масловатый Евгений, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Дарья Силкова, 4 - Юлия Ахатова, 5 - Ульяна Олейникова |
Disco Dance Junior Small Group Open Class | 5 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Масловатый Евгений, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Дарья Силкова, 4 - Юлия Ахатова, 5 - Ульяна Олейникова |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Disco Dance Junior Solo Первая лига | 8 place | 15 dancers | 2 points | 1 - Николай Проваторов, 2 - Mantas Svirkus, 3 - Юлия Ахатова, 4 - Дарья Барташевич, 5 - Мария Эстрина |